شناسه : 33637
نویسنده : بسیج حقوق دانان
عکس
همایش 5000 نفری جهاد تبیین حقوق دانان انقلابی
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان کشور:

همایش ۵۰۰۰ نفری جهاد تبیین با حضور حقوق‌دانان بسیجی و انقلابی سراسر کشور برگزار شد

در راستای مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات پیش رو امروز همایش ۵۰۰۰ نفری جهاد تبیین با حضور حقوق‌دانان بسیجی و انقلابی سراسر کشور به صورت حضوری و تصویری با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان؛ رسول بهرامی پور مسئول سازمان بسیج حقوق دانان در حاشیه همایش 5000 نفری حقوق دانان انقلابی اعلام کرد: در راستای مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات پیش رو امروز همایش ۵۰۰۰ نفری جهاد تبیین با حضور حقوق‌دانان بسیجی و انقلابی سراسر کشور به صورت حضوری و تصویری با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار گردید.

برگزاری انتخابات با چهار شاخص مشارکت قوی، رقابت، سلامت، امنیت

مسئول سازمان بسیج حقوق دانان گفت: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات مجلش شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری هستیم و مقام معظم رهبری در فرمایشات خود در خصوص انتخابات 4 شاخص مهم یعنی مشارکت قوی ، رقابت ، سلامت و امنیت انتخابات را مطرح نمودند در راستای مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم بویژه جامعه حقوق دانان بسیجی و انقلابی در انتخابات پیش رو، همایش 5000 نفری جهاد تبیین با حضور حقوق دانان بسیجی و انقلابی سراسر کشور بصورت حضوری و تصویری با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد که ان شاء الله دستاوردهای حقوقی ، تقیینی و قضایی انقلاب اسلامی برای مردم عزیز تبیین شود .

Video file

 

 سید محسن موسوی معاون اول دادستان کل کشور

امروز جهاد ما شرکت در انتخابات است

حجت الاسلام موسوی معاون اول دادستان کل کشور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خصوصا روز پاسدار، وجود سپاه و بسیج را ضامن بقای کشور و انقلاب اسلامی دانست و خدمات آنها را در جنگ، در سختی‌ها از جمله حوادث و بلایای طبیعی غیرقابل انکار دانست و علت دشمنی‌ها را نیز حمیت پاسداران در دفاع از آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب اسلامی دانست.

وی تاکید کرد باید افتخار کنیم که نام بسیجی روی ما است؛ بسیجیانی که همواره در خدمت مردم بوده‌اند و در هر عرصه‌های که نیاز به حضور ایشان بوده است خالصانه ایستادگی کرده و از نظام و ارزشهای آن دفاع کرده‌اند.

معاون اول دادستان کل کشور، غیرت بسیجیان و سپاهیان و بلکه غیرت ایران اسلامی را عامل جوش و خروش و به میدان کشیدن آنان برای دفاع از ولایت و اسلام عنوان کرد و افزود: امروز بایستی ابعاد غیرت دینی، ملی، سیاسی و... برای مردم تبیین شود زیرا هر چه غیرت بیشتر در بین مردم تقویت شود مشکلات خودبه خود حل خواهد شد.


وی از حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد غیرتمندی ایرانی در دفاع از امنیت کشور و بلکه جهان اسلام یاد کرد و گفت: امروز هم مهمترین عرصه دفاع برای ما عرصه سیاسی و انتخابات است و بایستی با جهاد تبیین کاری کنیم که در روز انتخابات غیرت ملی مردم به جوش آمده و حماسه خلق کنند.


حجت الاسلام موسوی اضافه کرد امروز جهاد ما شرکت در انتخابات است زیرا این نظام ثمره خون شهدان بسیاری است که به خاطر دفاع از نوامیس و اسلام و قرآن و تبعیت از ولایت به میدان رفته و جان خود را فدا کردند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.