Shopping cart is empty

۰

ریال۰,

دکتر مهدی بهرامیان،مسئول سازمان بسیج حقوقدانان:

نخبگان حقوقی زکات علم خود را برای آبیاری نهال انقلاب پرداخت نمایند

دکتر مهدی بهرامیان در جمع اعضای شورای سازمان بسیج حقوقدانان، با تبریک ایام الله دهه فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی و عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، بیان کرد: امروز تکلیف سنگینی بر عهده ماست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان، دکتر مهدی بهرامیان در جمع اعضای شورای سازمان بسیج حقوقدانان، با تبریک ایام الله دهه فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی و عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، بیان کرد: امروز تکلیف سنگینی بر عهده ماست، استکبار جهانی تمام ابزار خود را برای تزلزل و انفعال جمهوری اسلامی به کار گرفته است، در این شرایط به فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی، بایستی کشور از داخل قوی شود و مسئولین در جهت رفع مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی باید همت بیشتری به خرج دهند.

حقوقدانان، نخبگان، اساتید، قضات، سردفتران بسیجی علاوه بر شغل خود می بایست، زکات علم خود را برای آبیاری نهال انقلاب اسلامی پرداخت نمایند.سازمان بسیج حقوقدانان با تشکیل هیات اندیشه ورز،که جمعی از نخبگان حقوقی و قضائی هستند تلاش دارد تا محفل خوبی را برای شکوفایی ظرفیت ها فراهم کند.

بهرامیان افزود: سازمان بسیج حقوقدانان با توجه به احصاء اولویت ها، به دنبال کارآمد سازی حقوق در عرصه اجتماعی است، امروزه کشور در مسائل داخلی و خارجی با مسائل بسیاری مواجه است،که این سازمان با بررسی مسائل به چند اولویت مهم رسیده است.

وی ادامه داد: در عرصه حقوق سایبری ( مسائلی از جمله: جرائم اینترنتی، معاملات و مسائل فضای مجازی) در عرصه حقوق خانواده (مسائلی از جمله: مشاوره و آموزش قبل از ازدواج، آموزش در جهت کاهش طلاق و شکاف در خانواده ها) در عرصه حقوق مالی(مسائلی از جمله: اسناد عادی و رسمی، چک، ضمانت ها،مباحث مربوط به حقوق کارگر و کارفرما)گریبانگیر جامعه است،که بسیج حقوقدانان می تواند با آموزش های کاربردی در این عرصه ها، کمک شایانی به مردم و قوه قضائیه نماید.

بهرامیان در پایان افزود: سازمان بسیج حقوقدانان در عرصه تربیت حقوقدان طراز انقلاب اسلامی،برنامه ریزی مدونی را برای شناسایی،شبکه سازی،آموزش و تربیت نخبگان حقوقی وقضائی در سطح استان ها و در سطح ملی انجام داده است.

تلگرام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۵