Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوق دانان پس از افتتاح نمایشگاه عکس «موصل؛ از جنگ تا زندگی»؛

داعش با حمایت صهیونیست ها و استکبار جهانی دست به جنایت می زند

عباسعلی کدخدایی پس از افتتاح نمایشگاه عکس «موصل؛ از جنگ تا زندگی» گفت: خوشبختانه هنرمندان عکاس ما توانسته‌اند با به تصویر کشیدن واقعیات فضا را برای کسانی که در خط مقدم جنگ در عراق نیستند ،ترسیم کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان ؛عباسعلی کدخدایی عضو شورای عالی سازمان بسیج حقوق دانان و سخنگوی شورای نگهبان پس از افتتاح و بازدید از نمایشگاه عکس «موصل؛ از جنگ تا زندگی» در جمع خبرنگاران گفت : مقاومت و جهاد یک اصل عقلانی است و اصلی است که بر اساس دستورات اسلامی مسلمانان باید در مقابل دشمنان خود مقاومت کنند لذا این مهم رخ نمی دهد مگر با جهاد و شهادت .

وی افزود : انچه که امروز بنده در این نمایشگاه ملاحظه کردم در واقع همان عرصه مقاومت ایثار و شهادت است که توسط هنرمندان به تصویر کشیده شده بود .

کدخدایی با بیان اینکه این نمایشگاه عکس به ارزیابی واقعیت ها در منطقه کمک کرد اظهار داشت : امروز شاهد یکی از نمایشگاه های عکسی بودیم که هنرمند عزیز اقای شیروانی ان را به تصویر کشیدند لذا باید این را بدانیم که خیلی از مخالفین و دشمنان سعی می کنند با همین ابزارها واقعیت را کتمان کنند بنابراین خوشبختانه هنرمندان ایثار گر ما توانسته اند با به تصویر کشیدن واقعیات فضا را برای کسانی که در خط مقدم نیستند ترسیم کنند که این اقدام، اقدامی خداپسندانه است .

وی با بیان اینکه تاریخ نگاری یک هنری است که حس واقعایات را به کسانی که در صحنه حضور ندارند ،نشان مب دهد تصریح کرد : عکس هایی که بنده در این نمایشگاه ملاحظه کردم از یک طرف گویای عمق جنایات است که باید بدانیم داعش با حمایتهای صهیونیست ها و استکبار جهانی چه جنایاتی مرتکب شده است و از طرف دیگر به اهمیت ایثار و جهاد به تصویر کشیده شده پی ببریم.

 

انتهای پیام /

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
گروه علمی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
تابستان۱۳۹۸
نویسنده:
روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
دی ماه ۱۳۹۸
نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶