Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران:

کارگاه‌ها و کارخانجات به هیچ عنوان نباید تعطیل و یا خط تولید آنان متوقف شود

محمدی گفت: قضات به این نکته مهم توجه کامل داشته باشند که کارگاه‌ها و کارخانجات در این منطقه و سایر مناطق صنعتی به هیچ عنوان، نباید تعطیل و یا خط تولید آنان متوقف شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق‌دانان به نقل از میزان، محمدی قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران در مراسم معارفه رئیس جدید حوزه قضایی بخش خاوران با اشاره به ویژگی‌های صنعتی حوزه قضایی خاوران، اظهار کرد: این منطقه با وجود کارخانه‌های متعدد و شهرک صنعتی عباس آباد، بعنوان یکی از قطب‌های صنعتی پایتخت محسوب می‌شود و با توجه به شرایط اقتصادی خاص کشور و همچنین نامگذاری سالجاری به نام رونق تولید و تاکیدات مقام معظم رهبری (حفظ ا...) به حمایت از تولید و تولیدگران و همچنین رئیس قوه قضائیه در این خصوص، قضات به این نکته مهم توجه کامل داشته باشند که کارگاه‌ها و کارخانجات در این منطقه و سایر مناطق صنعتی به هیچ عنوان، نباید تعطیل و یا خط تولید آنان متوقف گردد.

وی در ادامه استفاده از ظرفیت صلح و سازش را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: در بسیاری از پرونده‌ها که اختلافاتی بین اصحاب دعوی پدید آمده، این استعداد وجود دارد تا رسیدگی‌های قضایی از طریق قابلیت‌های شورای حل اختلاف صورت پذیرد و به هر جهت باید تلاش خودمان را معطوف به این مسیر کنیم که از تشکیل پرونده‌های متعدد در دادگاه‌ها جلوگیری شود.

محمدی موضوع اطاله دادرسی و جمعیت کیفری زندان را مورد بحث قرار داد و متذکر شد: در شرایط خاص کنونی که برای کشور پیش آمده، این موضوعات همواره مورد تاکید رئیس قوه قضائیه و همچنین رئیس کل دادگستری استان تهران قرار دارد و شایسته است با همت، تلاش، صبر و حوصله فراوان تمام اقدامات قضات معطوف به رفع اطاله دادرسی باشد؛ قضات باید با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و بهره مندی از تاسیسات نوین جزایی در جهت کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها اهتمام ورزند.

این مقام قضایی خطاب به قضات گفت: در دوره ریاست آیت اله رئیسی بر قوه قضائیه، بارقه امیدی در دل مردم ایجاد و اعتماد مردم نسبت به دستگاه قضایی بیشتر شده و در این زمینه باید تلاش کنیم با اخلاق مداری، امید مردم عزیزمان روز به روز به دستگاه قضایی افزایش پیدا کند و بخشی از این اعتماد سازی به حسن اخلاق و رفتار قضات با مراجعین ارتباط دارد. محمدی خاطر نشان کرد: فلسفه کار خدمتگزاران عرصه قضاء اسلامی، گره گشایی از کار مردم است؛ لذا باید تمام تلاش خودمان را مصروف این نکته کنیم که مشکلی از کار مظلومین مرتفع گردد.

در پایان این مراسم از زحمات اجاقلو طی دوران سرپرستی به عنوان جانشین رئیس حوزه قضایی بخش خاوران با اهداء لوح تجلیل بعمل آمد و میثم یاری با دریافت ابلاغ قضایی رسماً فعالیت خود را آغاز نمود. گفتنی است در این مراسم امام جمعه، مسئولین قضایی حوزه‌های همجوار، بخشدار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و شورا‌های حل اختلاف، نیروی‌های نظامی، انتظامی، اجرایی، امنیتی، دهیاران و روسای ادارات، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و نیز قضات و کارمندان این حوزه قضایی نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶