Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

عزم جدی دادستانی تهران برای برخورد با جرائم مواد مخدر

معاون دادستان تهران بر عزم جدی دستگاه قضا در بحث برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان به نقل از فارس؛ مهدی مهرانگیز معاون دادستان تهران در حاشیه اجرای طرح ظفر در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری پلیس تهران بحث پاکسازی خانه‌های شوش،‌ مولوی و هرندی با شدت کامل ادامه دارد و بر ای خیلی از این اماکن از اسفند ۹۷ پاکسازی و پلمب صورت گرفته و هنوز هم پاکسازی در این مناطق ادامه دارد. 

معاون دادستان تهران خطاب به شهروندان تهرانی اعلام کرد: رئیس قوه قضاییه آقای رئیسی همانگونه که در مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید دارند بر مبارزه با مواد مخدر نیز تاکید داشته و دستگاه قضایی با شدت و حدت مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچیان را در دستور کار دارد. 

وی گفت: ممکن است خیلی مکان‌ها پاتوق موادفروشان باشد و پلیس و دستگاه قضایی بر آنها اشراف نداشته باشند؛ از مردم می‌خواهیم که این مراکز و اماکن را به پلیس یا دستگاه قضا اطلاع دهند؛ همچنین ممکن است در برخی از مجتمع‌ها افرادی به کار فروش مواد مخدر مبادرت ورزیده و باعث آزار و اذیت شود؛ مردم بدانند که دستگاه قضایی و پلیس به صورت ۲۴ ساعته در خدمت آنها است و با شدت با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر برخورد خواهد کرد. 

سرپرست دادسرای انقلاب تهران با تاکید بر این مطلب که دستگاه قضایی در این صدد است که قاچاقچیان و مواد فروشان امنیت نداشته باشند در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه همواره شاهد آزاد شدن و دستگیری دوباره قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر هستیم، اظهار داشت: در این مدت ۵ ماه که بنده به دادسرای انقلاب آمده‌ام نگذاشته‌ام که خرده‌فروشی آزاد شود و سیاست ما نیست که خرده‌فروشان به راحتی آ‌زاد شوند؛ برای این دسته از دستگیرشدگان قرار بازداشت موقت صادر شده و تا وقتی پرونده تشکیل نشود به هیچ وجه این افراد آزاد نمی‌شوند. 

مهرانگیز به شدت و حدت دستگاه قضایی در بحث  برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان عمده اشاره و اعلام کرد: هم اکنون ۱۴۵۰۰ معتاد متجاهر در کمپ‌ها در حال بازپروری هستند. 

وی بر عزم جدی دستگاه قضا در برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان عمده دوباره تاکید کرد و گفت: ممکن است پیش از این کوتاهی صورت گرفته باشد اما از وقتی که آقای رئیسی به دستگاه قضایی آمده و دادستان جدید تهران نیز منصوب شده‌اند سیاست مبارزه با جرائم مواد مخدر به صورت جدی در دستور کار است. 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶