Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

۹۰ درصد ترافیک اینترنت در فضاهای مجازی خارجی صرف می‌شود

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کشور گفت: ۹۰ درصد ترافیک اینترنت در فضاهای مجازی خارجی صرف می‌شود، در صورت بی‌توجهی به این زمینه، ما به استقلال در فضای مجازی نمی‌رسیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان؛ جواد جاویدنیا ظهر امروز در اجلاسیه بسیج نخبگان کشور اظهار داشت: دشمنان در فضای مجازی برای انحراف جوانان ما از دین تمام تلاش خود را به کار می‌برند، نتایج به کار نبردن بصیرت، تقویت نقاط ضعف دشمن و ضعیف جلوه دادن توانایی‌های خود است، بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری هنوز به صورت کامل الگوی ما قرار نگرفته است، باید این بیانیه برنامه ما در آینده باشد.

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کشور عنوان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم، باید از انحصار تبلیغاتی دشمن خارج شویم، شکست این انحصار تبلیغاتی مستلزم برنامه‌ریزی منسجم است، از مباحث مهم اقتصادی می‌توان به اقتصاد فضای مجازی اشاره کرد، اقتصاد فضای مجازی ما باید روزانه افزایش یابد و اتکایی به فضاهای مجازی خارجی نداشته باشیم.

وی بیان کرد: بحث مبارزه با فساد نیز از نکات مورد تأکید مقام معظم رهبری است، شبکه‌هایی برای شناسایی باندهای فساد شکل گیرد و قوت و قدرتی برای مقابله با فضاهای مجازی خارجی ایجاد شود، مردم باید به راحتی به فضاهای مجازی موثق دسترسی داشته باشد و هر مطلبی را با اسناد مربوطه تکذیب یا تصدیق کند.

جاویدنیا افزود: در بحث استقلال باید گفت که آزادی ما در فضای مجازی دچار خدشه است، شرکت آمریکایی نرخ‌های نرم‌افزارها را تعیین می‌کند و بسیاری از نرم‌افزارها را از دسترس ایرانیان خارج کرده است، شبکه‌های خارجی به راحتی و آزادی تمام فعالیت می‌کنند و سیاست نظام توسط عده‌ای زمین گذاشته شده است.

وی اظهار داشت: ۹۰ درصد ترافیک اینترنت در فضاهای مجازی خارجی صرف می‌شود، در صورت بی‌توجهی به این زمینه، ما به استقلال در فضای مجازی نمی‌رسیم، باید در این زمینه انقلابی صورت پذیرد، عرصه‌های نو در فضای مجازی ایجاد شده که باید با در نظر گرفتن آنها راه خود را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶