Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

وزیر دادگستری:

خرابی های حاصل از سیل با همدلی همه نهادها به خوبی مدیریت شد

وزیر دادگستری گفت: با اتحاد و همدلی همه اوضاع مناطق سیل زده ساماندهی شد و این روند تا زمان اتمام بازسازی‌ها همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان به نقل از مهر، سید علیرضا آوایی دوشنبه شب در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ایلام در محل استانداری اظهار داشت: در زمانی که کشور در همه بخش‌ها مورد تحریم جهانی، فشار اقتصادی و شرایط خاص بود اما موضوع سیلاب و خرابی‌های حاصله از آن مدیریت شد.

وی عنوان کرد: با اتحاد و همدلی همه اوضاع مناطق سیل زده ساماندهی شد و این روند تا زمان اتمام بازسازی‌ها همچنان ادامه دارد.

آوایی با اشاره به اینکه همدلی و همراهی تمام نهادها و دستگاه‌ها باعث شد خدمات رسانی به مناطق سیل زده از همان لحظات ابتدایی حادثه شکل بگیرد، اظهار داشت: در این حادثه ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، هلال احمر و … همدوش و همراه با دولت پای کار آمدند و هر نهاد و ارگانی گوشه‌ای از کار را تقبل کرد.

وزیر دادگستری عنوان کرد: مسئولان ممکن است باهم اختلاف سلیقه و نظر داشته باشند اما در عمل همگان نسبت به مسائل و اساس انقلاب و نظام با هم اتحاد و وفاق نظر دارند.

وی با اشاره به اینکه سیل خسارات زیادی به زیرساخت‌های مناطق مختلف کشور وارد کرد، تصریح کرد: مسئولان باید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تامین خواسته‌ها و توقعات مردم خسارت دیده اقدام کنند.

آوایی اظهار داشت: البته حتماً مسئولان وضعیت دولت را به طور شفاف برای مردم شرح دهند و از دادن قول‌های غیرمنطقی و غیر عملی به خسارت دیدگان پرهیز کنند.

پیشگیری برگ برنده استان بود

استاندار ایلام نیز در این نشست گفت: قبل از سیل با پیش بینی درست و پیشگیری به موقع و اطلاع رسانی قوی علاج واقعه را قبل از وقوع کردیم.

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: تنظیم ورودی و خروجی آب سدها قبل از بارندگی‌های سیل آسا، جابجایی خانوارها و روستاهایی که در معرض سیل بودند، ایمن سازی آبراهه‌ها و مسیرهای منتهی به شهرها، آگاه سازی طبیعت گردان از وقوع خطر و پیشگیری از اطراق آنان در مسیرها و بستر رودخانه‌ها و … از جمله تمهیداتی بود که قبل از سیل ویرانگر فروردین ماه انجام شد. استاندار ایلام ادامه داد: در این راستا بیش از ۳۰ هیئت بلند پایه کشوری و لشکری به ایلام آمدند و از مناطق سیل زده استان بازدید کردند و در جریان وضعیت و شرایط منطقه قرار گرفتند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶