Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

مدیران ضعیف با قاطعیت برکنار گردند

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان امیر حسین یوسفی در یادداشتی نوشت: گام دوم انقلاب در چهل سالگی نظام اسلامی در حالی برداشته می شود که انقلاب اسلامی دارای کوله باری بزرگ، گران و ارزشمند از تجربه در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و علمی در داخل و خارج از کشور است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور، امیرحسین یوسفی  در یادداشتی به  بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری مدظله العالی پرداخت ، این یادداشت به شرح زیر می باشد :

گام دوم انقلاب در چهل سالگی نظام اسلامی در حالی برداشته می شود که انقلاب اسلامی دارای کوله باری بزرگ، گران و ارزشمند از تجربه در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و علمی در داخل و خارج از کشور است. تجربه ای که کسب و بدست آوردن آن هزینه های زیادی برای انقلاب نوپای ایران اسلامی تحمیل نموده است.  تجربه ای چهل ساله که در دل خود موفقیت ها،  ناکامیها، پیروزیها و شکست هایی داشته است  این تجربه می باید چراغ راه آینده انقلاب قرار گیرد  این تجربه که به سختی حاصل شده،  باید نورافکنی نافذ و شفاف برای مدیریت کارها و برنامه ها در جامعه باشد. امروز به کمک این تجربه عملی و میدانی انقلاب، که پای آن خون های زیادی ریخته شده است باید ساختارهای معیوب و ناکارآمد اصلاح، و چاله ها و دست اندازها ی نظام هموارگردد. روش ها و تاکتیکهای ناکارآمد حذف شود. شایسته سالاری به معنای واقعی بدور از هرگونه باند بازی و جناح بندی کنار گذاشته شود . مدیران ضعیف،  بی دغدغه، منفعت طلب، اشرافی مسلک با قاطعیت برکنار گردند و چرایی و دلیل برکناری  هم، همچون مفاسد اقتصادی اعلام عمومی شود  چون این نوع مدیران با سرعت بسیار بالایی برای انقلاب و نظام تولید نارضایتی می کنند چرا که در این چهل سال گذشته  آنکه در همه صحنه ها  و میدان ها اعم از پیشرف و یا پسرفت نقطه مشترک بوده و بصورت مستمر و مداوم نظام را در خوشی ها و سختی ها همراهی و یاری نموده است مردم بوده اند.لذا در دهه دوم انقلاب خدمت به مردم باید حداکثری و جهشی باشد و عوامل و مجراهای تولید نارضایتی برای مردم حذف گردد.

انتهای پیام/

  • +۱۰
  • -۱۴

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
گروه علمی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
تابستان۱۳۹۸
نویسنده:
روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان کشور
سال چاپ یا تولید:
دی ماه ۱۳۹۸
نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶