Shopping cart is empty

۰

ریال,۰

جانشین سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد

آمادگی سازمان بسیج برای تربیت مدیران جهادی در عرصه حقوقی

​سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر گفت: گاه قوانین خوبی داریم اما اجراکننده و نظارت وجود ندارد پس باید به دنبال تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب باشیم، ما آمادگی داریم در تربیت مدیران جهادی در عرصه حقوقی دوره بگذاریم.

 

سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در اولین مجمع مدیران حقوقی سه قوه با بیان اینکه ساخت دولت، جامعه و تمدن نوین اسلامی توسط مردم باید انجام شود، گفت: توسعه اقتصادی با امنیت ایجاد می‌شود و جامعه حقوقی در بخش امنیت بیشترین نقش را دارند زیرا عدالت خاستگاه امنیت است.

وی افزود: اگر فساد وجود داشته باشد، علیه عدالت قانون تصویب و اجرا شود و خواص به فساد آلوده شوند سقوط حتمی است اما اگر عدالت به امنیت سیاسی و اقتصادی بینجامد سبب گسترش نعمت‌های خدا بنابر وعده قرآن می‌شود.

سردار سپهر ادامه داد: حقوق‌دانان باید برای تحقق عدالت در همه عرصه‌ها تلاش کنند. تولید علم، شکستن مرزهای دانش حقوق و نگاه اجتهادی به علم داشتن از وظایف حقوقدانان است. ما ۵۰ هزار حقوقدان داریم که باید کمیته‌هایی برای اجرای قوانین و آسیب‌شناسی آن تشکیل دهند.

وی گفت: گاه قوانین خوبی داریم اما اجراکننده و نظارت وجود ندارد پس باید به دنبال تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب باشیم تا به‌درستی هم در عرصه تصویب قوانین و هم در عرصه اجرا فعال باشند. ما آمادگی داریم در تربیت مدیران جهادی در عرصه حقوقی دوره بگذاریم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ما در بسیج در بیش از ۴۰۰۰ نقطه در کشور اقدام به سازندگی جهادی کرده‌ایم و آمادگی داریم نسخه‌های لازم برای پیشرفت را ارائه دهیم. پرورش نیروی انسانی جهادی از مهم‌ترین مسائلی است که اساس کار برای پیشرفت کشور است.

وی تصریح کرد: حقوق اسلامی می‌تواند در خصوص اصلاح سبک زندگی نسخه‌های شفابخش تهیه کند. 
سردار سپهر با بیان اینکه حضور مردم حل کننده بسیاری از مشکلات است، گفت: باید مشارکت مردم برای مبارزه با فساد را پررنگ کنیم. 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: طرح یک خانواده یک وکیل و کمک به آشنایی مردم با حقوق از جمله کارهایی است که باید در کشور انجام شود و ما برای کمک به اجرایی شدن آن آمادگی داریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

محصولات

نویسنده:
مهدی بهرامیان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۸
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶
نویسنده:
سازمان بسیج حقوقدانان
سال چاپ یا تولید:
۱۳۹۶