شناسه : 5345
پ., 02/09/2017 - 00:43
نویسنده : adminbasijlaw
در مصاحبه با حقوقدانان مستقر در ایستگاه های مترو:

مشاوره حقوقی رایگان بزرگ ترین کمک به ارتقاء دانش حقوقی شهروندان/ مشاوره حقوقی رایگان در ایستگاه های مترو تا 21 بهمن ماه ادامه دارد

روزانه بیش از بیست نفر مراجعه کننده از ساعت 14 الی 17 مشکلات حقوقی خود را با ما در میان می گذارند و راه کارهای حقوقی در یافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان تهران بزرگ، مشاوره حقوقی رایگان تا 21 بهمن ماه در ایستگاه های مترو و فرهنگسراها ادامه دارد.

صفرعلیزاده از حقوقدان بسیجی مستقر در مترو امام خمینی(ره) در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: روزانه بیش از بیست نفر مراجعه کننده در این ایستگاه از ساعت 14 الی 17 مشکلات حقوقی خود را با ما در میان می گذارند و راه کارهای حقوقی در یافت می کنند.

وی در رابطه با موضوعات وسوالات حقوقی ارائه شده ابراز داشت: سوالات حقوقی مخاطبین  بیشتر در موضوعات ملکی و وصول مطالبات(چک و بیع) بوده است که بسیاری از این موارد با راهنمایی صورت گرفته هدایت شدند.

علیزاده تاکید کرد: افرادی که مراجعه می نمایند چون آشنایی کمی با مسائل حقوقی دارند، به مشکل بر میخورند و در نحوه شکایت به دردسر می افتند و حتی ممکن است به خواسته آنها به طور صحیح رسیدگی نشود بنابراین اینگونه مشاوره های حقوقی  بسیار مثبت خواهد بود.

وی ضمن ابراز خرسندی از رضایت شهروندان نسبت به طرح مشاوره حقوقی رایگان گفت: با توجه  به عدم آشنایی تعداد زیادی از شهروندان نسبت به مسائل حقوقی و در دسترس نبودن بسیاری از قواعد و هزینه های وکالت اینگونه مشاوره ها سبب می شود تا دانش حقوقی شهروندان افزایش پیدا کند و رضایت مندی خود را نسبت به طرح مشاوره حقوقی رایگان ابراز کنند.

 

 

 

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید