شناسه : 27117
چ., 09/15/2021 - 11:07
نویسنده : adminbasij

انتقاد پور ابراهیمی از دولت برای انتخاب نشدن رئیس بانک مرکزی

ئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه تعیین رئیس بانک مرکزی مدت ها در بلاتکلیفی به سر می برد، گفت: از رئیس جمهور درخواست کرد که نسبت به تعیین تکلیف سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ تسریع کند.

به گزارش روابط عمومي سازمان بسيج حقوق دانان؛ محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه  علنی امروز (چهارشنبه 24 شهریور) قوه مقننه طی تذکری شفاهی ضمن انتقاد از روند کند تغییرات مدیریتی در  دولت، گفت: برای بهبود شرایط اقتصادی کشور باید تصمیم گیری برای سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ با سرعت بیشتری انجام گیرد.

وی با بیان اینکه تعیین رئیس بانک مرکزی مدت ها در بلاتکلیفی به سر می برد، ادامه داد: از رئیس جمهور درخواست دارم که نسبت به تعیین تکلیف سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ تسریع کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار مردم در دوره انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم در حوزه کسب و کارها دچار وقفه شده است،تصریح کرد: رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت باید به این موضوع توجه کنند یا افراد را ابقا کنند یا این موضوع را تعیین تکلیف کنند، اگر بلاتکلیفی در دوران انتقال دولت دوازدهم و سیزدهم طولانی شود، برای کشور هزینه دارد.

انتهای پیام/ تسنیم

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید