شناسه : 26127
ش., 03/13/2021 - 17:19
نویسنده : adminbasij
مزایده پیراهن میناوند و انصاریان برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد

پویش «نذر رهایی» در راستای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد توسط سازمان بسیج ورزشکاران صورت پذیرفت

مراسم پویش «نذر رهایی» با هدف جمع‌آوری کمک‌های جامعه ورزش کشور برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد روز چهارشنبه مورخ 99/12/20 در سالن شهید سلیمانی فدراسیون هندبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان ؛ در این مراسم عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی، محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال، افشین ملایی رئیس فدراسیون همگانی، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران و دیگر مسئولان حضور داشتند. 

در مراسم امروز عنوان شد که 200 زندانی جرایم غیر عمد با کمک‌هایی که از سوی جامعه ورزش جمع‌آوری شده بود، آزاد شدند. 

همچنین پیراهن علی انصاریان و مهرداد میناوند دو پیشکسوت فقید فوتبال ایران که چند هفته قبل در بازی دوستانه توسط پیشکسوتان فوتبال امضا شده بود، به مزایده گذاشته شد. قرار است این مزایده در برنامه «عصر جدید» ادامه پیدا کرده و در نهایت به بالاترین قیمت فروخته و مبلغ آن برای آزادسازی زندانیان غیر عمد هزینه شود.

میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اعلام کرد که تعداد دیگری از ورزشکاران مدال‌های خود را در راستای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد به مزایده گذاشته‌اند.

عبدالحمید احمدی در حاشیه این مراسم با اشاره به پویش اهدای خون و پویش نذر رهایی گفت: خوشبختانه با استقبال فدراسیون‌ها در این پویش مواجه شدیم و توانستیم در 24 استان اقدامات مربوط به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد را انجام دهیم. 

معاون وزیر ورزش گفت: ورزش فراتر از مسابقه دادن در میدان است و خوشبختانه شاهد موارد خیرخواهانه در بیرون از فضای ورزشی توسط جامعه ورزش هستیم.

Image
1
Image
1
Image
ازاد سازی زندانیان سازمان بسیج ورزشکاران

تسنیم

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید