شناسه : 25824
ی., 01/31/2021 - 08:54
نویسنده : adminbasijlaw

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل ستاد دیه برگزار شد

همزمان با برگزاری جلسه ماهانه رئیس سازمان زندان‌ها با مدیران زندان های سراسر کشور، از سال ها تلاش سیداسدالله جولایی مدیرعامل سابق ستاد دیه قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان از سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، ستاد دیه کشور که در ماه رمضان سال ۱۳۶۹ به دستور رئیس وقت سازمان زندان ها، شهید لاجوردی با هدف کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و با برگزاری جشن گلریزان پایه گذاری و در سال ۱۳۷۶ با ساختار جدید فعالیت خود را ادامه داد.

سید اسدالله جولایی طی سالیان متمادی به عنوان مدیر عامل ستاد دیه فعالیت کرد که با همت این ستاد تعداد زیادی از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان های کشور آزاد شدند.

چندی پیش اسدالله لاجوردی از سمت خود استعفا و علی شمس به عنوان مدیر عامل جدید این ستاد معرفی شد.

در مراسمی که روز شنبه مورخ 99/11/11 در نشست ویدئو کنفرانس سراسری برگزار شد، از سال ها خدمت و فعالیت جولایی تقدیر شد.

در متن تقدیرنامه رئیس سازمان زندان ها خطاب به اسدالله جولایی آمده است: اگر کیمیای شهادت، مدال زرینی است که تنها بر سینه مجاهدان فی سبیل الله می نشیند، آنانکه فراتر از جان و مال، آبرویشان را در راه خدمت به خلق، هزینه کرده و در طبق اخلاص نهاده اند، براستی شایستگان مقام شهادتند. آری؛ مرد را باید از رفیق و یارش شناخت و چه زیبا و حسرت انگیز است که همسنگر و یاور صدیق شما، مرد پولادینی بود که جزشهادت، پاداشی لایقش نبوده وبه حق رستگار شد.

در این تقدیرنامه آمده است: ثبات قدم در صراط مستقیم انقلاب اسلامتی، ولایتمداری، پاکدستی ومجاهدت مؤمنانه دائم از یک سو وخلق الگویی نوین و ماندگاردرشیوه خدمت رسانی به بندگان در بند، در قامت ستـاد دیـه کشور و پیشگامی خـلاقانه دربهره گیـری از ظرفیت نهادهای مردمـی از سوی دیگر، توفیق عظیمی اسـت که خداوند منان، نصیب جنابعالی کرده و به بهترین شکل، مردمی ترین جلوه گاه خدمت در قوه قضاییه را بنام خویش در تاریخ انقلاب ثبت نموده اید.

رئیس سازمان زندان ها اظهارداشت: مفتخریم که جنابعالی را بحق، « پدرخیرخواه زندانیان» بنامم و زحمات صادقانه وبی دریغتان در تمامی عرصه های زندان بانی کشور را ارج نهاده و از درگاه لایزال الهی توفیق روز افزون وحسن عاقبت، درپرتو توجهات حضرت ولیعص (عج) را برایتان مسألت می کنم.

علی شمس پیش از این با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها، مشاور در امور حرفه آموزی و اشتغال بود.

 ایرنا

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید