شناسه : 25347
پ., 11/19/2020 - 09:35
نویسنده : adminbasij

تلاش بسیج حقوقدانان ایلام برای آزادی زندانیان معسر

رییس سازمان بسیج حقوقدانان استان ایلام گفت: در هفته بسیج، این سازمان اقدامی جدی جهت آزادی زندانیان معسر استان در دستور کار خود قرار داده که با استفاده از کمک دستگاه ها و خیرین این مهم انجام خواهد شد.

م

به گزارش روابط عمومی بسیج حقوق دانان به نقل از روابط عمومی بسیج حقوق دانان استان ایلام «ابراهیم شفیعی» در جلسه گرامی ستاد بزرگداشت هفته بسیج در استان،اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا برنامه های هفته بسیج به صورت محدود با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح استان انجام می شود.

وی  گفت: این سازمان در استان قصد دارد در هفته بسیج تا آنجایی که در توان داشته باشد و قانون اجازه دهد زندانیان معسر و نیازمند که در بند زندان به دلیل مشکلات مالی گرفتار شده اند با همکاری دادگستری استان، سایر دستگاه ها و نهاد ها به آغوش گرم خانواده برگرداند.

شفیعی با بیان اینکه بدهی زندانیان مالی استان از محل کمک دستگاه ها و خیرین جمع آوری و اقدامات رهایی از زندان توسط بسیج حقوقدانان استان صورت می گیرد،افزود: خوشبختانه تاکنون در این راستا موفق بوده ایم اما همچنان نیازمند یاری خیرین و مردم برای انجام این اقدام ارزشمند در سطح استان هستیم.

رییس سازمان بسیج حقوقدان استان، با تاکید بر اینکه بسیج در همه صحنه ها برای خدمت به مردم آماده انجام هر گونه اقدام بی منت است، تصریح کرد: در سازمان بسیج حقوقدانان استان افراد متخصص حقوقی از جمله وکلا،قضات و کارشناسان با روحیه جهادی برای خدمت به مردم پای کار هستند.

«علی دهقانی»، رییس کل دادگستری استان ایلام، نیز در این جلسه اظهار کرد: به فرموده امام راحل، بسیج لشکر مخصل خداست و تا کنون برای خدمت به نظام و مردم در همه عرصه ها خوش درخشیده است.

وی با بیان اینکه بی منت کار کردن ویژگی خاص بسیج است، افزود: هر کجا نیاز باشد بسیج با روحیه جهادی و مردم محوری حضور پیدا میکند و بهترین و سریع ترین خدمت هم ارائه میدهد.

دهقانی ضمن تشکر از اقدامات جهادی بسیج حقوقدانان استان در زمینه آگاهی بخشی حقوقی، ارائه خدمات حقوقی و قضایی، کاهش آسیب های اجتماعی، کاهش ورود پرونده ها به چرخه قضایی و قانون مداری به جامعه، تصریح کرد: دادگستری استان از ظرفیت های خوب بسیج حقوقدانان استان در راسته اهداف این مجموعه استفاده خواهد کرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید