شناسه : 24992
س., 09/29/2020 - 10:15
نویسنده : omranifard

نشست بررسی حضور رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس برگزار شد

نشست بررسی حضور رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس با حضوردر ستاد فرماندهی سپاه قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج حقوق دانان نشست بررسی حضور  رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس با حضور آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری و جانشین سپاه امام علی بن ابی طالب علیه السلام و دکتر انبارکی رئیس سازمان بسیج حقوقدانان کشور در ستاد فرماندهی سپاه قم برگزار شد.

دکتر انبارکی رئیس سازمان بسیج حقوقدانان کشور با اشاره به عادی‌سازی روابط رژیم اشغالگرقدس با کشورهای حوزه خلیج فارس که منطقه را با حضور خود متنجس کرده اند گفت: در صورت حضور در منطقه با وجود نیروهای انقلابی و جهادی ،منطقه تطهیر خواهد شد .

وی در ادامه افزود این موضوع بایستی در حقوق بین الملل به عنوان یک تکلیف بر گردن حقوقدانان بررسی شود.

دکتر انبارکی در ادامه انزوای اسرائیل در منطقه را از عوامل اصلی بسترسازی برای عادی سازی روابط عنوان کرد و افزود: رژیم اشغالگر قدس با شکست های پی در پی در مقابل جبهه مقاومت ، در فکر سناریوی شوم برای توقف قدرت های اسلامی و جلوگیری از مقاومت است .

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان کشور با توجه به اقتصاد ورشکسته آمریکا و صهیونیست ، سناریوی ایران هراسی را یک سناریوی کهنه ولی همچنان پابرجا دانست و افزود: این کشورهای متخاصم قصد دارند با پروژه ایران هراسی از طریق فروش تسلیحات به کشورهای عربی از ورطه شکست اقتصادی نجات پیدا کنند.

وی در ادامه با هشدار به کشورهای حوزه خلیج فارس گفت: شما نمی‌دانید که اسرائیل فرزند نامشروعی است که به دنبال شناسنامه است و در آینده میراث خوار تان خواهد بود .

دکتر انبارکی با اشاره به پیامدهای عادی سازی روابط گفت:مهمترین این پیامدها نفوذ اسرائیل متجاوز به دستگاه‌های اقتصادی، فرهنگی، مذهبی، سیاسی و امنیتی است.

وی خاطرنشان کرد: پروژه عادی سازی روابط صهیونیستی در امتداد سناریوی شوم نیل تا فرات است که با هوشیاری جبهه مقاومت انشاالله ریشه‌کن خواهد شد.

همچنین آیت الله کعبی عضو در همایش «بررسی آثار فاجعه بار حضور رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج فارس» در این نشست گفت : بعد از گذشت 40 سال هنوز هم برخی ابعاد حقوقی دفاع مقدس حل نشده، زیرا #آمریکا در منطقه حضور دارد و به #تجاوزگری می پردازد، بنابراین ما تا زمانی که آن را از منطقه بیرون برانیم، در حالت #دفاع_مقدس قرار داریم. امروز تفکر غالب در #فلسطین، تفکر مقاومت بوده و این دیدگاه نسبت به گذشته تقویت شده و روز به روز رژیم #صهیونیستی را بیشتر تهدید می کند

 

8545

 

55

 

866

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید