شناسه : 24898
س., 09/15/2020 - 08:16
نویسنده : adminbasij

رییسی: دشمن دنبال مایوس کردن مردم است

رییس قوه قضاییه گفت: دشمن با جنگ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای به دنبال مایوس کردن مردم و اخلال در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی کشور است.

ن

به گزارش روابط عمومی بسیج حقوق دانان ؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی روز یکشنبه بعد از نشست سران قوا در نشست خبری ضمن تقدیر از همه دست‌اندرکان و دولتمردان در سراسر کشور خاطرنشان کرد: امروز دشمن با جنگ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای  به دنبال مایوس کردن مردم و اخلال در حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی در جامعه است و همکاری همه قوا و به خط شدن تمامی ظرفیت کشور یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

وی با بیان اینکه ‌اگر ما موفقیتی دربرخورد با ویروس کرونا داشتیم به این خاطر بود که همه ظرفیت کشور به خط شد و حضور و مشارکت مردم بسیار نقش‌آفرین بود، گفت: دشمن ایجاد یاس را در بین مردم دنبال می‌کند و ما باید با اقدامات‌مان در هر سه حوزه اجرایی، تقنینی، قضایی و نظارتی ایجاد امید را در مردم دنبال کنیم.

رییس دستگاه قضا با اشاره به اینکه سران قوا در جلسه امروز بر پیگیری مشکلات مردم تاکید داشتند، افزود: دغدغه‌های مردم باید دغدغه‌ ما باشد و این جلسات باید در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم ایران حرکت کند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید